Justyna Gabrowska
Kichary Nowe 46, 27-620 Dwikozy
tel. (15) 832 46 03
tel. kom. 512 528 225

(2/4) (7km)  (8km)  (2km) (7km) (20km)

Gospodarstwo położone na Sandomierskim Szlaku Jabłkowym, 7 km od Sandomierza, w pobliżu rzeki Opatówki. Możliwość wypoczynku przy ognisku lub grillu. Na aktywnych turystów czekają malownicze szlaki piesze i rowerowe. W sezonie można zakupić owoce z pobliskiego sadu - jabłka i maliny. Czynne sezonowo od maja do października.


Nina i Jacek Małuszyńscy
Gospodarstwo Agroturystyczne "Dzika Róża"

Kamień Łukawski 61, 27-600 Sandomierz
tel. kom. 602 404 049, 692 696 771
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.wildrose.pl

www.n-s.pl/agroturystyka

(5/15)  (1km)  (2km) (3km)  (10km) (5km) (3km) (17km)

Gospodarstwo położone w otulinie najstarszych gór Europy, nazywanych Górami Pieprzowymi,  w  pobliżu Sandomierza -  miasta pięknej historii, na Sandomierskim Szlaku Jabłkowym. Dom usytuowany jest tuż przy skarpie wiślanej, skąd rozpościera się wspaniały widok na panoramę zabytkowego Sandomierza. Okolica idealna do uprawiania turystyki rowerowej, pieszej, a także dla wędkarzy i paralotniarzy. Do dyspozycji gości pokoje z łazienkami, salon z tarasem widokowym, domowa kuchnia, duży teren rekreacyjny na ogniska i grill, szybki Internet (kablowy i Wi-Fi) wypożyczalnia rowerów. Posiłki domowe na życzenie. Czynne całorocznie.


Marceli Małkiewicz
Gospodarstwo Agroturystyczne "Winnica Sandomierska"
Góry Wysokie 136
27-620 Dwikozy
kom. Marceli 782 679 034; Monika 511 776 360
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
strona internetowa: www.winnicasandomierska.pl
facebook.com/WinnicaSandomierska

(3/10)  (2km)(1,5km) (1,5km) (30km) (35km)(8km) (8km)

Wypoczynek wśród winnych wzgórz w Polsce! "Winnica Sandomierska" zaprasza gości do przytulnych, w pełni wyposażonych apartamentów na piętrze zabytkowego domu z 1918 roku. U nas wypoczniesz od miejskiego zgiełku degustując nasze wina gronowe w pięknych okolicznościach przyrody. Zrelaksujesz się nad zarybionym stawem, położysz wśród winnych krzewów i poczujesz winiarski klimat podczas wieczorku winiarskiego w zabytkowej, pobenedyktyńskiej piwniczce!

Gospodarstwo winiarskie "Winnica Sandomierska" ulokowane zostało ok. 8 km od Sandomierza w malowniczej dolinie rzeki Opatówki, na trasie Sandomierskiego Szlaku Winiarskiego oraz Sandomierskiego Szlaku Jabłkowego. Ponadto gospodarstwo znajduje się na Szlaku Kulinarnym "Świętokrzyska Kuźnia Smaków".

Do dyspozycji gości posiadamy trzy w pełni wyposażone apartamenty z łazienkami i aneksami kuchennymi już od 50zł za osobę/doba przy pobycie min 2 noce. Pokoje mają aneksy kuchenne z płytą ceramiczną, lodówką i czajnikiem elektrycznym. Na wyposażeniu komplet garnków, zastawy stołowej i akcesoriów. Przestronne łazienki z kabinami prysznicowymi lub wanną. W dwóch apartamentach wydzielona sypialnia z łóżkiem stacjonarnym oraz dodatkowo rozkładane 2 osobowe wypoczynki w salonach, w których znajdują się telewizory LCD. W cenie bielizna pościelowa, ręczniki, WiFi, parking. Gospodarstwo czynne sezonowo w okresie od 20.IV do 20.X. Ponadto całorocznie prowadzimy sprzedaż autorskiego wina gronowego z własnej winiarni, miodów i produktów pszczelich oraz ogórków i kapusty kiszonej. Informacji na temat cen, wolnych miejsc, możliwości organizacji degustacji win z naszej winnicy, szkoleń lub spotkań udzielamy telefonicznie lub mailowo.

Gospodarstwo zajęło I miejsce w konkursie pn.: "Piękne i bezpieczne gospodarstwo agroturystyczne" w 2014 roku.

Współrzędne GPS: E 21°45’59.69" N 50°44’12.24"