Adam Bzak
ul. Klasztorna 4, 28-236 Rytwiany
tel. 512 288 524

 (1/2)  

Gospodarstwo położone w pobliżu dużego kompleksu leśnego. W odległości około 3 km od gospodarstwa znajduje się pokamedulski klasztor tzw.” Pustelnia złotego lasu” oraz kościół w Strzegomiu - dawna drewniana architektura sakralna. Gospodarz organizuje wycieczki po okolicy. Możliwość wypożyczenia roweru. Czynne całorocznie. Obecnie w 2020 trwa remont - zapraszamy w przyszłym roku.


Małgorzata Sypniewska (Oleksa)
Strzegomek, ul. Dojazdowa 34, 28-221 Osiek
tel. (15) 864 63 69

(4/9)        (2 km) (2 km)

Czynne całorocznie.


Villa Sichów
Stefan Dunin-Wąsowicz
Sichów Duży 88, 28-236 Rytwiany
tel. kom. 664 470 977
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
strona internetowa: www.sichow.pl/winnica

(3/6)

Villa Sichów to spokojne miejsce, idealne dla osób poszukujących odpoczynku od zgiełku wielkiego miasta. Gospodarstwo stanowi zespół dworski, w którym właściciele zdecydowali się założyć winnicę. Wino z Sichowa jest produkowane na bardzo małą skalę, metodą rzemieślniczą, co stanowi o jego wyjątkowości. Gospodarze prowadzą sprzedaż wina dla swoich gości podobnie jak warzyw i przetworów warzywnych pochodzących z własnego ogrodu warzywnego.

Na terenie obiektu znajduje się miejsce na grill/ognisko, boisko sportowe, biblioteka, salon z kominkiem, prywatny park jest również możliwość wypożyczenia rowerów oraz nauka gry w golfa. Do dyspozycji gości właściciele oddają trzy pokoje oraz aneks kuchenny.

Obiekt jest całoroczny.