Leszek Trębacz
Gospodarstwo Agroturystyczne "Radostowa"

Radostowa - Ciekoty 196, 26-001 Masłów
tel. (41) 311 22 64
tel. kom. 601 470 309
strona internetowa: www.radostowa.wczasywpolsce.pl

(12/24)

Agroturystyka RADOSTOWA położona jest u stóp góry Radostowa (451 m n.p.m.) , 200 m od zalewu w Ciekotach. W pobliżu gospodarstwa Centrum Edukacyjne Szklany Dom i dworek Stefana Żeromskiego w Ciekotach stylizowany na dwór szlachecki z końca XIX wieku, w którym mieści się stała wystawa poświęcona życiu i twórczości Stefana Żeromskiego. Tuż obok gospodarstwa są dwa szlaki turystyczne – Łysica, Św. Katarzyna, Bodzentyn oraz wyciągi narciarskie. Do dyspozycji gości w gospodarstwie wiele atrakcji, m.in. kort tenisowy, sauna, rowery górskie, bilard, ping-pong oraz miejsce do grillowania. Gospodarstwo zrzeszone jest w Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych. Istnieje możliwość jazdy konnej, przejażdżek bryczką, a zimą kuligów.


Dorota Michta
Gospodarstwo Agroturystyczne "Nad Wodą"

Ciekoty 27, 26-001 Masłów
tel. kom. 694 676 336
strona internetowa: www.nad-woda.wczasywpolsce.pl

(4/18)

Gospodarstwo " NAD WODĄ” oferuje wolnostojące domki całoroczne, 4-5-osobowe, z pełnym węzłem sanitarnym. Domki położone są nad trzema stawami hodowlanymi (karp, karaś, tołpyga, amur, szczupak). Istnieje możliwość wędkowania. Gospodyni przyrządza potrawy tradycyjne i regionalne na bazie produktów z własnego gospodarstwa oraz od lokalnych rolników. Istnieje możliwość całodziennego wyżywienia. Obiekt oferuje również kontakt ze zwierzętami. Gospodarze hodują owce i kozy. Na terenie znajduje się miejsce na grilla, placyk zabaw dla dzieci oraz altanki. Dodatkową atrakcją są lekcje gry na instrumencie, cała rodzina jest muzycznie uzdolniona. Akompaniament muzyczny często służy gościom w trakcie biesiadowania.


Monika i Krzysztof Sarapata
Gospodarstwo Agroturystyczne "Klub Jazdy Konnej"

Brzezinki 52, 26-001 Masłów
tel. kom. 608 299 110
adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
strona internetowa: www.brzezinki.com.pl

 (2/6)

Gospodarstwo położone jest w malowniczej Dolinie Wilkowskiej, u stóp Gór Świętokrzyskich. Właściciele są kwalifikowanymi instruktorami jeździectwa. Oferują jazdę konną dla początkujących i zaawansowanych. Na terenie gospodarstwa jest stajnia dla 17 koni i ujeżdżalnia. Gospodarstwo oferuje również inne atrakcje z udziałem koni, takie jak spacery konne po najpiękniejszych terenach okolicy. Do dyspozycji klientów są 4 dobrze wyszkolone konie rekreacyjne.


Anastazja Jamrożek
Dąbrowa 48, 26-001 Masłów
tel. (41)362 75 83
tel. kom.: 730 646 857
adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 (5/12)

W ofercie gospodarstwa dwanaście miejsc noclegowych z aneksem kuchennym, miejscem na ognisko i grilla, rowery. Oferta bez wyżywienia.


Maria i Eugeniusz Cichońscy
Gospodarstwo Agroturystyczne "Zajazd Dąbrowa"

Dąbrowa 316C, 26-001 Masłów
tel. (41)362 39 40
tel. kom. 602 359 956
strona internetowa: www.dabrowa.wczasywpolsce.pl

 (5/20)   (4km)  (3km)  (6km)   (6km)  (3km) (3km)

Gospodarstwo położone jest blisko lasu, panuje tu unikalny mikroklimat, zachęcający do wypoczynku przez cały rok. Obiekt stanowi też doskonały punkt wypadowy do wielu historycznych i malowniczych miejsc. Gospodarz jest przewodnikiem turystycznym, więc chętnie opowie i oprowadzi po szlakach turystycznych i innych atrakcyjnych miejscach Ziemi Świętokrzyskiej. Dla miłośników grzybobrania gospodarze udostępniają kuchnię do suszenia i marynowania grzybów. Istnieje możliwość całodziennego, domowego wyżywienia na bazie produktów pochodzących z własnego gospodarstwa. Obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.


Anna i Paweł Wojtusik
Gospodarstwo Agroturystyczne "Łysogóry"

Ciekoty 5E, 26-001 Masłów
tel. 41 243 61 02
tel. kom. 889 446 126, 888 435 423
Strona internetowa: www.turystyka-lysogory.wczasywpolsce.pl

 (4/12)

Gospodarstwo "Łysogóry" położone jest w malowniczej okolicy z dala od ruchliwej drogi, blisko lasu (10 m). Do dyspozycji gości oferuje apartamenty rodzinne w tym jeden przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Atrakcją dla gości jest duża weranda, która sprawdza się w każdą pogodę i jest świetnym miejscem do odpoczynku, biesiady oraz podziwiania uroków Gór Świętokrzyskich. Na terenie obiektu znajduje się sad owocowy i ogród, a także plac zabaw dla dzieci, rowery, gokarty i kajaki. Na miejscu można skosztować produktów wytwarzanych przez gospodarzy, jak chleba z własnego wypieku i jagodzianek.