Bożena i Marek Bomba
Gospodarstwo agroturystyczne „Bombowe Wczasy”
Łachów 30, 29-100 Włoszczowa          
tel. (41) 394 38 79, tel. kom. 692 728 799; 698 161 356
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(5/15)  

Gospodarstwo ekologiczne, z ponad 50-letnią tradycją hodowli owiec. Oferta całoroczna, bez wyżywienia, skierowana do wszystkich zainteresowanych, w tym turystów zagranicznych.

W standardzie zakwaterowania znajdują się: wspólna łazienka i WC, dostęp do Internetu, TV w pokojach, oddzielna kuchnia/aneks kuchenny przy pokoju, parking na terenie posesji, miejsce na ognisko/grilla. Dodatkową atrakcją, z której goście mogą korzystać jest uczestnictwo w pracach polowych np. sianokosy, żniwa, wypas owiec i kóz. Istnieje możliwość wypożyczenia rowerów. Z pewnością atrakcją dla dzieci będzie spotkanie z mieszkającymi w gospodarstwie zwierzętami m.in.: kozy, owce, kury, pawie i indyki.


Katarzyna Fiuk
Gospodarstwo Agroturystyczne „Agroturystyka przy drodze”

Czarnca, ul. Włoszczowska 8
tel. kom.  503 436 473

(5/20)

Gospodarstwo położone w rodzinnej miejscowości hetmana Stefana Czarnieckiego, przyjmuje gości przez cały rok, oferuje pełne wyżywienie. Istnieje możliwość organizacji spotkań, imprez okolicznościowych. Oferowane pokoje z  łazienkami i WC, dostępem do Internetu, TV, ponadto do dyspozycji gości pozostaje również sala telewizyjna, oddzielna kuchnia/aneks kuchenny, parking na terenie posesji, miejsce zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko/grilla. Można przyjechać ze zwierzętami.


Małgorzata Mularczyk
Dąbie 65, 29-100 Włoszczowa
tel. kom. 603 854 437
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(4/10)

Gospodarstwo położone w cichej i spokojnej okolicy, nad rzeką Biała Nida. Z dala od zgiełku miasta i szarej codzienności można wypocząć, oddychając czystym, świeżym powietrzem. Gospodarstwo przyjmuje gości przez cały rok, oferta bez wyżywienia. Do dyspozycji gości oddano pokoje z łazienkami, ogólnodostępny salon z TV, świetlicę z kominkiem i stołem bilardowym. Na terenie gospodarstwa można wędkować w stawie rybnym, skorzystać z kortu tenisowego, w odległości ok. 5 km znajduje się kąpielisko, gdzie, w sezonie letnim, można wypożyczyć rowery wodne oraz kajaki. W sąsiedniej wiosce jazda konna pod okiem uprawnionego instruktora, możliwość zorganizowania przejażdżki bryczką. W pobliżu szlaki rowerowe.