Justyna Karwat
Gospodarstwo Agroturystyczne "RATAJKA"

Dzierążnia 99, 28-440 Działoszyce
tel.kom. 501 730 760

(4/13)  (8km)
(3km)  (8km)

Gospodarstwo położone w spokojnej i oddalonej od głównych dróg okolicy. Posiada ogród z wydzielonym miejscem na grilla i ognisko, altanę ogrodową, huśtawki dla dzieci i dorosłych, piaskownicę. Są tu warunki do gry w piłkę i badmintona. W ogrodzie rosną warzywa uprawiane metodą ekologiczną, wykorzystywane w kuchni do przygotowywania posiłków i degustacji. Domowe i urozmaicone jedzenie jest doceniane przez naszych gości, którzy po pierwszym pobycie stale do nas powracają.


Dorota Kiecułka
Gospodarstwo Agroturystyczne "Zaścianek"

Dzierążnia 11, 28-440 Działoszyce
tel. kom. 698 673 334
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
strona internetowa: www.blogidoroty.blogspot.com

(3/14)   (12km) (7km) (4km)  (5km)

Gospodarstwo czynne całorocznie. Goście mogą bezpłatnie degustować owoce z przydomowego sadu. Atrakcją gospodarstwa jest boisko do buli, basn i stół tenisowy. Istnieje możliwość spędzenia wolnego czasu w sadzie z tradycyjnymi owocami o powierzchni ok 1 ha. Mile widziane zwierzęta domowe po uzgodnieniu z gospodarzami. Możliwość organizowania sauny zimą. Wyżywienie sporządzane z produktów ekologicznych z własnego gospodarstwa. Własne wyroby wędliniarskie i degustacja win robionych na bazie owoców starych odmian.