Lidia Staroszczyk
Gospodarstwo Agroturystyczne "STAJNIA"

Oleszno, ul. Parkowa 18
29-105 Krasocin
tel. kom. 600 159 248
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(1/3) (2km)

Pokój z łazienką dla gości znajduje się na piętrze budynku, niegdyś stajni. W saloniku na tej samej kondygnacji znajduje się stanowisko z dostępem do Internetu. Na parterze znajduje się w pełni wyposażona  kuchnia oraz salon z kominkiem i rzutnikiem multimedialnym do wyłącznej dyspozycji gości. Dodatkowe atrakcje to wypożyczalnia rowerów oraz quadów. Na terenie obiektu znajduje się parking, plac zabaw z huśtawkami i zjeżdżalnią, piaskownica, miejsce na ognisko/grill. Jest także wiele spokojnych zakątków, gdzie można odpocząć. Oferta całoroczna.



Sylwia Nowak
Gospodarstwo Agroturystyczne "Domek nad rzeczką”

29-105 Krasocin ul. Wyzwolenia 34a
tel. kom. 889 666 603

(5/20)

Gospodarstwo przyjmuje gości przez cały rok. Dysponuje 5 pokojami gościnnymi (20 miejsc noclegowych) w wydzielonej części budynku mieszkalnego zamieszkanego przez rodzinę właścicielki. Istnieje możliwość organizacji spotkań, imprez okolicznościowych, szkoleń (gospodarstwo dysponuje salą na 50 miejsc). „Domek nad rzeczką” oferuje pełne wyżywienie. Można skosztować domowych wypieków, konfitur. W standardzie zakwaterowania znajdują się: łazienka i WC w pokojach, dostęp do Internetu, sala telewizyjna, oddzielna kuchnia/aneks kuchenny do dyspozycji gości, parking na terenie posesji, miejsce na ognisko/grilla, miejsce zabaw dla dzieci. Gospodarstwo w 2011 roku zostało wyróżnione w konkursie wojewódzkim pn."Piękne i bezpieczne gospodarstwo agroturystyczne".


Karol Sitkowski
Gospodarstwo agroturystyczne „Futerał”
Kozia Wieś 69
tel. (41) 394 31 35

(3/9)

Oferta całoroczna. Do dyspozycji gości pole namiotowe i kempingowe. Oferta gospodarstwa skierowana jest do małżeństw z dziećmi, młodzieży i osób starszych. Istnieje możliwość organizacji spotkań, imprez okolicznościowych (gospodarstwo dysponuje salą na 10 osób). Do dyspozycji gości oddano pokoje z łazienkami i WC oraz pokoje ze wspólną łazienką i toaletą, salę telewizyjna, oddzielną kuchnia/aneks kuchenny do dyspozycji gości, parking na terenie posesji, miejsce zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko/grilla, dostęp do Internetu. Goście mogą korzystać z następujących atrakcji: połów ryb, ognisko, biesiadowanie przy muzyce ludowej, grzybobranie, zwiedzanie okolicy z przewodnikiem, pokazy rękodzielnictwa. Z pewnością dla dzieci atrakcją będą znajdujące się w gospodarstwie kury, gęsi i kaczki. Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego. Można przyjechać ze zwierzętami.